“Punonin” te “Ura e Dajlanit”, arrestohen dy gra

131

Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme dy gra për veprën penale të “Prostitucionit”

Në njoftimin e policisë thuhet se dy shtetase njëra 29-vjeçe dhe tjetra 38-vjeçe janë kapur në lagjen Nr.14 tek “Ura e Dajlanit” duke ushtruar prostitucion.

Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.