Ballina Aktualitet Pukë, qëllohet me armë zjarri 21-vjeçari

Pukë, qëllohet me armë zjarri 21-vjeçari

Një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë në fshatin Kaftall të Pukës. Nga të dhënat e para thuhet se i plagosur ka mbetur shtetasi Petrit Biba, 21 vjeç, i cili tashmë ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, por ende nuk ka detaje mbi rrethanat e plagosjes së të riut.