Protestë para KZAZ nr 36 në Kombinat

21

Ora 11: 30 Një protestë po mbahet para KZAZ nr 36 në Kombinat.

Disa protestues thërrasin “Rama ik!

Protestuesit janë kryesisht banorë të Kombinatit dhe Unazës së Re.

Gazetarja e RTV Ora, Keti Banushi informon se ka prezencë të shtuar të policisë, por protesta është e qetë dhe protestuesit vetëm hedhin parrulla dhe bëjnë thirrje kundër Ramës dhe të mos votohet nesër.