Ballina Stil / Modë Portokallia, tendenca e verës 2019

Portokallia, tendenca e verës 2019

Industria e modës, i ka  dhënë dritën jeshile portokallisë si ngjyra tendencë e verës 2019!

Sfilatat na tregojnë 10 veshje ( duke filluar nga fustani mini, ai asimetrik apo sandalet me takë të lartë) dhe rrobebanjo e aksesorë “must have“!