Plumba drejt një 21 vjeçari shqiptar në Greqi, policia heton ngjarjen

44

Një 21-vjeçar shqiptar është plagosur në orët e para të mëngjesit,

Ngjarja ndodhi në Kallithea të Greqisë.

Sipas mediave të shtënat u dëgjuan në orën 01:00,

Një person i paidentifikuar qëlloi shqiptarin në kryqëzimin e rrugëve Malachias dhe Metamorfoseos.

Fatmirësisht 21 vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorit të plagosjes dhe kapjen e tij.