Ballina Showbiz Plazhi italian i fshehur pas brigjeve shkëmbore

Plazhi italian i fshehur pas brigjeve shkëmbore

Italia njihet për plazhet e saj të mrekullueshme me brigje shkëmbore dhe ujëra të kaltërta, por në syrin e publikut nuk janë zbuluar ende të gjitha.

Vija bregdetare e këndshme në Amalfi njihet për bukuritë e saj natyrore. Në qoftë se jeni në kërkim të plazheve më intime dhe me pamje të bukur drejtohuni në qytetin Furore, i ndodhur në rajonin e Campania-s, ku një fjord gjigand hapet për të krijuar një plazh tërësisht të vetin.

I krijuar si një formë amfiteatri plazhi i mrekullueshëm ju jep mundësi për pamje të mrekullueshme, të detit. Gjithashtu ju mund të bëni edhe një ngjitje në shkëmbinjtë e afërt për të parë pamje të mrekullueshëm nga lart.