Peshkarexhat gjejnë trupin e 18-vjeçarit që u mbyt në Ranën e Hedhun

33

Peshkarexhat e peshkimit kanë gjetur trupin e pajetë të 18-vjeçarit nga Kruja, i cili u mbyt në zonën e “Ranës së Hedhun” në Lezhë.

Mësohet se i riu kishte shkuar së bashku me familjen për të kaluar fundjavën kur ka humbur kontaktet dhe është mbytur në det.

Për gjetjen e trupit të tij u angazhuan policia kufitare dhe polumbarët e forcës RENEA, por kërkimet nuk dhanë rezultat.