Stil / Modë

Pesë nuancat më në trend të buzëkuqëve për këtë vjeshtë

Sezoni i vjeshtës sapo ka mbërritur e tashmë është koha të tentojmë drejt nuancave e tredeve të reja që ofron ky sezon i ri.

Sigurisht që gjatë vjeshtës ngjyrat e buzëve duhen më të errëta dhe këto janë 5 ngjyrat më in të cilat duhet të guxoni t’i provoni.

E kuqe mat

Vishnje e errët mat

Kafja në të gjitha nuancat

Lejla në mavi

Image result for purple lips

Portokalli e errët

Related image

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment