Pesë kombinimet për tu dukur elegante në stinën e dimrit

54

Kur bëhet fjalë për të kombinuar veshjet gjithmonë vështirësohet pak situata, sidomos tani që i ftohti është mes nesh. Kjo periudhë ku fundet, fustanet dhe këpucët e hapura thuajse zhduken nga dollapi bëhet mjaft e vështirë që veshja të duket sa më elegante.

“Who What Wear” ka sjellë 5 kombinime super elegante me pantallona që duken mahnitëse edhe në këtë sezon.

Këmishë me lidhje dhe pantallona të gjera

Gjysëm-golf i kombinuar me një kanatiere dhe xhinse

Pantallona me printe të kombinuara me triko

Pantallona me katrore të kombinuara me një xhaketë ushtarake dhe shall të hollë

Pantallona me printe kafshësh të kombinuara me kanotiere mëndafshi