Ballina Kronikë Përplasen tre automjete në zonën e Tiranës së Re

Përplasen tre automjete në zonën e Tiranës së Re

Janë përplasur tre automjete në zonën e Tiranës së Re.

Nga aksidenti ka mbetur i lënduar një person.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.