Aktualitet LAJME

Përgjimi 4/ “I ke q… nënën”, Gjiknuri i kënaqur me punën e Lalës

Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme 10 video përgjime të blerjes së votave.

Në video përgjimin numër 4 është shfaqet duke folur ministri Damian Gjiknuri me Imer Lalën.

Në telefonatë është Damian Gjiknuri i cili është i kënaqur nga Imer lala.

‘Tërmet, tërmet e ke bë, i ke q… nënën’, thotë Gjiknuri.

Ndërsa Imer Lala i tregon se i kishte shkruar ai robi (nënkupto Edi Rama).

Imer Lala: Hë mor zotëri

Damian Gjiknuri: Tërmet, tërmet! Tërmet i q…nanën

Imer Lala: Çfarë kemi bërë ne të dy

Damian Gjiknuri: Tërmet!

Imer Lala: Po më shkruante ai robi. I thashë a po fle gjumë. Tha jam habit me Selishtën dhe Luzninë (dy fshatra në Dibër). I thashë se paske njohur Damian Gjiknurin dhe mua nga afër.

Damian Gjiknuri: hahahha Tërmet, tërmet!

Imer Lala: Hajde, se mbaroi

Damian Gjiknuri: I q…robtë. Doli llafi jot. Doli llafi jot me 1 mijë vota plus.

Imer Lala: Me gjithë mend nuk më paske njohur nga afër.

Damian Gjiknuri: Edhe ti mua, edhe unë ty.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment