Përfundon në mënyrë të dhimbshme martesa në Fier, kush është 29 vjeçari që vrau gruan

279

Demokrat dhe Irvana Medinaj janë çifti i cili e përfundoi marrëdhenien e tyre në mënyrë tragjike ditën e sotme.

29 vjeçari Demokrat Medinaj ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij Irvana Medinaj, 28 vjece.

Njoftimi:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:20, në lagjen “Sheq i Madh”, në banesë, shtetasi D. M., 29 vjeç, ka goditur me mjet të mprehtë( thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen I. M., e cila ka ndërruar jetë.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit i cili është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.