Ballina BOTA Pas ndarjes nga Belen, Iannone në lidhje të re

Pas ndarjes nga Belen, Iannone në lidhje të re

Andrea Iannone dhe Giulia De Lellis po përgatitet të ndezin verën me një tjetër histori dashurie. Pas zërave të shumtë në revistat rozë, çifti i ri tashmë del zbuluar.

Giulia është pjesë e pandashme e grupit që nuk i ndahet Iannones, bashkë me vëllanë e saj, një i apasionuar pas garave me motora.