Ballina Aktualitet Partia Demokratike, Basha mbledhje urgjente në selinë blu

Partia Demokratike, Basha mbledhje urgjente në selinë blu

Pas protestës së mbajtur këtë të shtunë në Tiranë, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur kolegjin e kryetarëve të degëve.

Burimet thanë se mbledhja ka në qendër të saj, bilancin e asaj që ndodhi në sheshin para kryeministrisë si dhe përgatitjet e një proteste tjetër të enjten përpara parlamentit.