Kuriozitete Showbiz

Parfumet që përdorin ‘Vipa-t’ Shqiptarë

Nuk ka gjë më të mrekullueshme se të mbaheni në mend nga një aromë e caktuar, dhe parfumi e reflekton atë.

Në takimin e parë me një person asnjëher nuk mbahet mend ndonjë aksesore por aroma e parfumit është ajo që e bën personin përballë t’mos iu harrojë kurrë.

Kjo është lista e parfumeve që përdorin të famëshmit shqiptarë/Prive

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment