Parashikimi i motit për ditën e nesërme, e enjte 12 nëntor!

23

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se dita e enjte parashikohet të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira kalimtare.

Në orët e mëngjesit dhe të mbrëmjes prezencë të mjegullës së dendur përgjatë luginave.

Era nga veriperëndimi-verilindja 1-7m/sek.
Temperaturat parashikohen në:
zonat malore 1°C deri në 12°C
zoant e ulëta 4°C deri në 22°C
zonat bregdetare 4°C deri në 21°C