Panuçi përplaset me gazetarin për Baren: Është miku yt?

48

Kombëtarja shqiptare nis fushatën eliminatore më 22 mars me sfidën e “Loro Boriçit” ku do të presë Turqinë. Trajneri i Kombëtares, italiani Kristian Panuçi, ka dalë në konferencën e parë zyrtare për Euro 2020, ku ka shpjeguar zgjedhjet e tij në listën kuqezi dhe u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve. Në njërën prej pyetjeve mbi Keidi Bare ai është përgjigjur:

Çfarë duhet të bëjë më shumë Keidi Bare për të ardhur në Kombëtare?

(Përplaset me gazetarin) Cfarë hyn Keidi Bare këtu, është miku yt?