Panik në rrugën e TEG, një makinë merr flakë në ecje

291

Një makinë mori flakë në lëvizje, sot pasdite te TEG-u.

Njoftimi i plotë:

Më datë 20.12.2020, rreth orës 16:16, në Autostradë në drejtim te TEG-ut, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin K.Sh., ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka probleme për drejtuesin.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po puno