Panik në aksin Tiranë-Elbasan, makina përfshihet nga flakët

279

Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Tiranë-Elbasan.

Ngjarja ndodhi pasditen e kësaj të premteje afër Liqenit të Thatë, në Tiranë.

Ndërkohë deri më tani ende nuk dite nëse ka të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e zjarrit.