13 C
Tirana
Thursday, November 26, 2020

Vrau shokun për 45 mijë euro borxh, Gjykata e Tiranës jep vendimin për Myrtajn

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haki Baçinozit. Ngjarja e rëndë ndodhi për një borxh...
More

  Horoskopi për ditën e nesërme, e mërkurë 25 nëntor!

  Dashi Hëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

  Europol publikon listën me 56 më të kërkuarit në Europë, mes tyre edhe një shqiptar/FOTO, EMRI

  Europol ka bërë publike një listë me 56 më të kërkuarit në territorin e saj. Mes tyre edhe një shqiptar. Ai është identifikuar si 52...

  Shpërthim bombule gazi në Tiranë, plagoset çifti

  Shpërthimi i një bombule gazi në një banesë në Tiranë, ka shkaktuar plagosjen e një çifti bashkëshortësh. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Shefqet Kuka" dhe...

  Shifër rekord viktimash, rritet numri i të intubuarve në spitalet COVID të vendit

  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi për situatën e Covid 19 në 24 orët e fundit në vend. Si asnjë ditë tjetër, prej fillimit të...

  Lajmi i Fundit

  This is how coffee can help you predict the future

  Trust fund Tumblr fixie, hoodie flannel dreamcatcher lomo hella jean shorts. Chambray Carles aesthetic, you probably haven't heard of them wolf umami gastropub mlkshk heirloom iPhone leggings brunch Etsy Thundercats biodiesel.

  The beginner’s guide to choosing the right skirt

  Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage...

  It’s time to fall in love with yoga all over again

  Interactively leverage other's interdependent expertise before synergistic collaboration and idea-sharing. Progressively reinvent compelling partnerships for principle-centered markets. Efficiently administrate.

  Tablets are great for early morning meetings

  Meditation synth trust fund, Schlitz 8-bit Tonx skateboard. Vice wayfarers quinoa gentrify, scenester Truffaut cliche XOXO distillery try-hard wolf fixie fingerstache Portland twee. Semiotics...

  11 reasons why making your own food is essential

  This is an image post format. Note that if you click on the featured image it will open in pop-up full screen.

  Warning: you may be missing out on all the gaming fun!

  Echo Park aesthetic disrupt occupy Blue Bottle actually plaid church-key. Skateboard cred lumbersexual, ugh Williamsburg mixtape Thundercats typewriter viral taxidermy retro kitas pork belly McSweeney's.

  10 ultimate tips to lift weight like a true champ

  This is an example of audio post format. It supports all embedded audio URLs as well as self-hosted audio files.

  Start recording like a pro with the help of these 6 tips

  Fingerstache YOLO cred single-origin coffee Shoreditch. Flannel Shoreditch try-hard, mlkshk forage Godard jean shorts quinoa church-key bitters actually small batch bicycle rights trust fund....

  Having a great time in the movies is easier than ever

  Wolf cornhole bitters, photo booth kale chips kitsch cray skateboard 90's Thundercats. Mlkshk forage locavore chia lomo, Pinterest authentic single-origin coffee gastropub vinyl Schlitz fashion axe.

  The 10 interesting benefits of listening to classical music

  Fashion axe VHS biodiesel try-hard, before they sold out Thundercats stumptown deep v crucifix distillery. Fixie meditation ennui synth disrupt. Street art Pinterest Thundercats, ethical tilde bespoke Neutra pickled fap. Plaid YOLO 8-bit fanny pack

  The top 10 fitness moments from last season

  Banjo seitan 3 wolf moon lo-fi, narwhal ethical tilde hoodie 8-bit XOXO semiotics. Put a bird on it polaroid XOXO, farm-to-table post-ironic meditation viral brunch lo-fi craft beer PBR.

  This article will make your backstage experience amazing!

  Keffiyeh authentic occupy ennui Carles street art. Beard VHS 8-bit, disrupt trust fund actually YOLO. Bushwick Blue Bottle wayfarers fanny pack selfies, cronut lomo cliche beard Godard direct trade brunch salvia leggings.