Ballina KULTURË Olta Gixhari lë pa fjalë ndjekësit, me bikini në Valencia

Olta Gixhari lë pa fjalë ndjekësit, me bikini në Valencia

Ajo është seksi dhe e vetëdijshme për këtë fakt.

Olta Gixhari luan shpesh me joshjen e duhet thënë se ia arrin gjithmonë të provokojë.

Bionde, simpatike, e qeshur dhe e guximshme, aktorja e njohur është vazhdimisht në vëmendjen e publikut.

Së fundmi bukuroshja ka postuar në Instagram disa foto nga pushimet e saj në Valencia.