Aktualitet LAJME Showbiz

Nuk do ta besoni se çfarë ka punuar Fero para se të bëhej i njohur

Feronit Shabani i njohur si Fero është aktualisht një nga reperët më të komentuar që fillimisht bëri bujë me hitin “Gang gang” dhe më pas me sulmin që iu bë teksa dilte nga kinemaja.

Fero komentohet shpesh dhe sidomos kohët e fundit për lidhjen e tij me modelen e njohur Arbenita Ismajli.

Por askush nuk e dinte se Fero para se të bëhej i njohur për publikun ka punuar në një pastiçeri ku duket në rolin e kamarierit.

Ishte gazeta Metro që ka publikaur disa foto të reperit teksa është prezent me kostumin.

Padyshim që askujt nuk i shkontë ndërmend se këtë punë mund ta bënte reperi duke e krahasuar me karakterin e tij.

ImageImageImage

 

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment