Ballina Showbiz Nora Istrefi dhe Lori Hoxha bëjnë xing me të njëjtën veshje në...

Nora Istrefi dhe Lori Hoxha bëjnë xing me të njëjtën veshje në “Instagram”

Dy ditë më parë, Nora Istrefi zbuloi se ka nisur xhirimet për projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja publikoi një foto në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqet shumë sensuale e veshur me një fund me këmishë të markës britanike “House of CB” në ngjyrë lejla.

Por duket se shijet e Nora Istrefit janë njësoj me atë të Lori Hoxhës! Dy bukuroshet shqiptare kanë bërë “xing” me veshjet në “Instagram”, pasi edhe Lori kishte zgjedhur të njëjtin kombinim. Në profilin e saj në “Instagram”, Lori pozonte me dekoltenë “guximtare”, duke e kombinuar me një palë vëthë plot shkëlqim.

Falë Zotit, vajzat nuk janë përballur ballë për ballë, pasi në atë rast do të ishte e çuditshme! Vajzat nuk kanë shpenzuar shumë për veshjen, pasi çmimi për fundin dhe këmishën arrin rreth 150 euro.

Tani lind pyetja, kujt i shkon më shumë?!