Një person gjendet i pajetë në Sarandë, të frikshme dyshimet për ngjarjen

50

Një vdekje e dhimbshme u raportua në Sarandë.

Një person u gjet i pajetë dhe me plagë të rënda në trup.

Viktima është Bekim Brahimi, 65 vjeç banor i Sarandës.

I ndjeri kishte shkuar në pyllin Janjar, por nuk u kthye i gjallë që andej.

Në rrethana të paqarta, 65 vjeçari është sulmuar nga një tufë me derra të egër të cilët i shkaktuan plagë të shumta në trup, plagë që i morën jetën.

Dyshimet janë ende të pa konfirmuara, teksa priten të dhëna të reja.