Një person gjendet i pajetë në bregdetin e Durrësit

107

Një ngjarje e rëndë me humbje jete ka ndodhur në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në orën 19:40, në lagjen nr.1 të qytetit bregdetar.

Një person ende i paidentifikuar është gjetur i mbytur në bregdet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit.