Një e re gjendet e vdekur në Tiranë, dyshohet për vetëvrasje

46

Një qytetare në moshë të re, ka humbur jetën pak më parë padi dyshohet se u vetëvar në shtëpinë e saj në kryeqytet.

Ngjarja u zbulua sot rreth orës 16:40, në rrugën “Artan Lenja”, ku sipas hetimeve të para dyshohet se është vetëvarur në banesë shtetasja E. T., rreth 26 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.