Nicki Minaj i kthehet sherrit me Cardi B

42

Kur të gjithë menduam se sherri mes dy repereve amerikane është shuar, Nicki Minaj duket se nuk e le dot pas krahëvë zënkën me rivalen e saj.

Ajo ka punësuar dy banakjere të cilat po përgatiten të padisin reperen. Baddie Gi dhe Jade akuzuan Cardi-n se ka urdhëruar një sulm ndaj tyre në klubin ku ato punonin.

Cardi B ka mohuar pretendimet por vajzat janë shfaqur në klipin Nickit, “Good Form” duke treguar se mbështesin këtë të fundit.