Ngjyra tendencë e flokëve për këtë fundvit

249

Ngjyra e shampanjës është pa diskutim një ndër ngjyrat e preferuara nga të gjithë.

Por mesa duket këtë fundvit preferenca që kemi ndaj saj, e ka shndërruar në tendencën kryesore të ngjyrës së flokëve për këtë fundvit.

Hije bjonde në bezhë dhe ngjyrat e arta janë ngjyrat e preferuara në Instagram dhe të gjithë e dimë arsyen pse.

Parukjeria Kimberly Bonondona thotë, se dy nga nuancat më të shpeshta janë nuancat bjonde ari dhe bjonde akulli,ndërsa “shampanja” është e duhura për miksimin e këtyre dy ngjyrave të mrekullueshme,po aq të preferuara nga ju.

“Kur rrënja është më e ngrohtë dhe shkrihet në këtë bjonde të ndritshme ngjyrë bezhë me një nuancë të artë, ngjan me një gotë shampanjë,” – thotë Kimberly.