Ngjarja në Durrës/Ndërron jetë njëri prej të plagosurve

45

Një nga të plagosurit e mbrëmjes së sotme në Durrës ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për Armando Baboçin, ndërkohë që vijon të jetë në kujdesin e mjekëve Erlad Gjini, djali i tij.

Spas policisë gjithçka ka nisur fillimisht me një konflikt mjetesh të forta.

Më tej situata ka degraduar duke bërë që të mbesnin të plagosur Armando Baboçi 39 vjeç dhe Erald Gjini 19 vjeç.

Policia njoftoi po ashtu se ka shoqëruar 6 shtetas dhe mes tyre është autori i ngjarjes, por nuk jepen të dhëna për shkak të hetimit.