Ngjarja e rëndë, kush është i riu që u vetëflijua (EMRI)

81

Qyteti i Librazhdit u trondit nga një ngjarje e rëndë ditën e djeshme. Një i ri, vetëm 25 vjeç ka vendosur t’i japë fund jetës duke u vetëvarur.

I ndjeri u identifikua si Arjan Skura. Ai u gjend i pajetë nga familjarët në zonën e stacionit të trenit dhe nuk dihet ende pse e ka ndërmarrë këtë vendim.

Burime bëjnë me dije se i riu vuante nga depresioni.