Nëntë mënyra sesi të kombinoni “Mom’s jeans”

61

Xhinset mbeten një nga veshjet më të rëndësishme në gardërobën tonë të së përditshmes.

Por bazuar në trendet e fundit të fashionisteve më të njohura asnjë nuk i vesh më xhinset me bluzat e lëshuara jashtë. Nëse lini bluzën e lëshuar me stilin e tyre, mbulon formën tuaj trupore, pavarësisht se çfarë mase jeni.

Këshilla kryesore është që t’i vishni me bluzë të thjeshta dhe poshtë tyre, për të nxjerrë në pah belin, format tuaja trupore dhe finesën femërore.

Vishini me një këmishë mëndafshi dhe këpucë me takë

Këmishë të bardhë dhe moccasin

Pulovër dhe çizme me gjatësi te kyçi

Bluze pambuku dhe këpucë/sandale

Kaftan tyli

Golf i zi shoqëruar me këpucë të zeza

Mëngët e guximshme

Kapele si aksesor