Në prag të fundjavës! Zbuloni parashikimin e motit për të premten e të shtunën!

51

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e premte dhe të shtunë moti parashikohet kryesisht i kthjellët përgjatë vijës bregdetare.

Vranësirat do të bëhen prezente në orët e mesditës përgjatë relieveve malore duke u pasuar nga reshje shiu të karakterit lokal.

Era do të jetë nga veriperëndimi 1-8m/s, e cila hera-herë përgjatë vijës bregdetare do të fitojë intensitet deri në 15m/s.

Nessuna descrizione della foto disponibile.

Nessuna descrizione della foto disponibile.