Në Las Vegas suita më e shtrenjtë në botë, dy net 176.000 euro

41

Suita më e shtrenjtë në Botë kushton 176.500 euro për dy net dhe gjendet në Las Vegas, në brendësi të Palms Casino Resort.

Ajo që e bën kaq të kushtueshme këtë suitë rreth 900 metra katrorë janë veprat e artistit më të pasur në botë Daniem Hirst, me një pasuri rreth 215 milion stërlina.

Kush mund t’ja lejojë vetes këtë luks të shfrenuar? Lojtarët milioner të kazinosë, që teksa prenotojnë në suitën luksoze mund të shijojnë shumë benefite mes të cilave një maxhordom në dispozicionin e tyre, 24 orë në 24.

foto galeri

foto galeri foto galeri

foto galeri foto galeri