Modelet e çantave më në trend për 2019-n

182

“Whowhatwear” sjell modelet më fantastike të çantave të dizenjuara për të bërë namin në vitin 2019.

Për ju që jeni në kërkim të një aksesori të pazakontë, viti i ri vjen me çanta me ngjyra e kombinime dizajnesh nga më të larmishmet duke filluar që nga ato me logo dhe ato në ngjyra të ndezura.

Edhe pse nuk janë risi, çantët prej kashte do të rikthehen fuqishëm këtë vit, ndërsa në sy na ranë çantat me rripa prej zinxhiri.

Çantat në formë bagete: FENDI

Çanta ikonë e viteve ’90-të: PRADA

Çanta me logon e markës Chloé’

Dopio çantat e Chanel

Çanta ikonë e Dior

Çanta në formë shporte e Givenchy

Çanta në formë valësh e Louis Vuitton

Çanta prej kashte e Loewe

Çanta velvet nga Miu Miu

Klasikja e zezë nga Celine

Çanta prej zinxhirësh e Paco Robanne

Çanta e gjatë që mbahet në sup nga Marni