Ballina Showbiz Me qeleshe dhe me shqiponjë, Era dhe Nora urojnë 28-Nëntorin nga Greqia

Me qeleshe dhe me shqiponjë, Era dhe Nora urojnë 28-Nëntorin nga Greqia

Era dhe Nora Istrefi ndodhen në Greqi dhe kanë shfrytëzuar që në këtë ditë të gëzojnë dhe për ditën e Flamurit. Sot, Era vazhdimisht ka postuar në profilin e saj në Instagram urime për 28-Nëntorin.

Në një foto të postuar në Instagram, Era ka treguar sa krenare ndihet:

“Krenarë kudo që jemi,” – shkruan Era në foton ku ka pozuar bashkë me Norën. Të dyja me qeleshe dhe teksa bëjnë shqiponjën me duar, kanë uruar nga Greqia ditën e Flamurit.