Mbytet një pushues në plazhin e Tales, Lezhë

80

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30.

Sipas burimeve policore, dyshohet se një person ende i paidentifikuar, dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur.

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim për një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur.