Ballina BOTA Mbretëreshë Letizia shkëlqen e veshur kokë e këmbë me vetëm 20 dollarë!

Mbretëreshë Letizia shkëlqen e veshur kokë e këmbë me vetëm 20 dollarë!

Mandatory Credit: Photo by Zipi/EPA-EFE/REX/Shutterstock (10079539a) Spanish Queen Letizia smiles as she arrives for the handover ceremony of the Master Grants and aids for research given by Spanish energy company Iberdrola, in Madrid, Spain, 31 January 2019. Queen Letizia attends Iberdrola Master Grants handover ceremony, Madrid, Spain - 31 Jan 2019

Ajo është Mbretëresha e Spanjës, por kjo nuk e pengon aspak të vishet më lirë se një spanjoll fare i thjeshtë. Letizia është fotografuar mesditën e së enjtes në Madrid dhe ashtu si përherë ajo shkëlqente e veshur me një ‘jumpsuit’ nga marka e saj e preferuar Zara.

E veshur e gjitha në ngjyrë blu, Letizia dukej më shumë se e mrekullueshme teksa shoqërohej nga pjesa tjetër e stafit. Ish-gazetarja e kishte kombinuar veshjen me një palë këpucë nga marka po ashtu e preferuar Magrit.