“Maskat” tentojnë grabitjen në një banesë të Kavajës, godasin me sende të forta pronarin

243

Dy persona kanë tentuar të vjedhin një banesë në fshatin Zik Xhafaj në Kavajë.

Ata goditën me sende të forta pronarin e shtëpisë.

Menjëherë pas këtij veprimi ata janë larguar nga vendi i ngjarjes, por nuk bëhet e ditur nëse kanë mundur të grabisin diçka nga shtëpia.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e grabitëse.