Makina përplas motoçikletën, drejtuesi i saj dërgohet me urgjencë në spital

13

Një aksident ka ndodhur në afërsi të spitalit të Vlorës. Mësohet se një automjet ka përplasur një motoçikletë dhe si pasojë është lënduar drejtuesi i motoçikletës. Ky i fundit ka pësuar disa fraktura në trup dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Vlorës.