Lushnjë, hidhet nga kati i dytë i banesës, ndërron jetë 61-vjeçarja

47

Një grua i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i dytë i banesës ku banonte.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shenepremte në Divjakë, teksa është hedhur nga kati i dytë i banesës dhe ka vdekur, shtetësia R. Sh., 61 vjeçe.

“Më datë 27. 11. 2018, në fshatin Shenepremte, është hedhur nga kati i dytë i banesës dhe ka vdekur, shtetësia R. Sh., vjeçe 61. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë”.