LSI, Kryemadhi: Në cilin vend të botës 2 km rrugë kushtojnë 40 milionë euro

38

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar ashpër pas deklarimeve të kreut të qeverisë për çmimet e ndërtimit të rrugëve e në mënyre të veçantë të Unazës se Re.

Kryemadhi, në një postim në faqen e saj në Facebook, thekson: “Ky frikacak i pashembullt le të tregojë se në ç’vend të botës 2 km kushtojnë 40 milion euro, le të tregojë qartë projektin dhe firmat që përfitojnë nga ky palaçollëk.”