Los Anxheles, i gjetën drogë në valixhe, arrestohet reperi i famshëm

29

Fluturimi i reperit Lil Pump në Los Anxheles u ndërpre sepse agjentët e TSA-së gjetën drogë në valixhet e tij.

Pump u nis për në Miami të enjten pasdite, por burimet pranë TMZ thonë se ai dhe ekuipazhi i tij kishin hipur të gjithë në avion, por një stjuardesë u tha se kishte një problem.

Reperi dhe stafi i tij zbritën dhe u pyetën nga policët për drogën e gjetur te valixhet e tij.

Fluturimi u vonua për një orë dhe reperi është ende duke u marrë me policët për këtë çështje.