Lojtarët e Juves shtangen në Superklasike, ja çfarë u ndodh

87

Yjet nga të fushat e jetës, por edhe shumë nga bota e futbollit ishin mbrëmë të pranishëm në “Santiago Bernabeu” për të ndjekur finalen mes River Plejtit dhe Boka Xhuniors.

Një grup i madh futbollistësh ishin edhe ata të Juventusit, ku shiheshin Dibala, Bonuçi, Bentakur, De Shiljo dhe Perin.

Por, ata janë bërë hit në rrjetet sociale, ku me bileta në duar, ngatërrojnë hyrjen e stadiumit dhe nuk po dinin ku të shkonin.