Ballina Kronikë LJAMI I FUNDIT/Makina përplas të moshuarën në Vlorë, në gjendje kritike për...

LJAMI I FUNDIT/Makina përplas të moshuarën në Vlorë, në gjendje kritike për jetën

Një 75-vjeçare është përplasur nga një makinë në rrugën Transballkanike në Vlorë. Si pasojë e këtij aksidenti e moshuara ka marrë plagë të mëdha dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Makina që ka shkaktuar aksidentin është tip ‘benz’ me targa TR 6136 U.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.
Lajmi në përditësim….