Lezhë, makina përplas mësuesen dhe nxënësen pranë shkollës

24

Një aksident ka ndodhur paraditen e së premtes pranë një shkolle në qytetin e Lezhës.

Një makinë ka përplasur një mësuese dhe një nxënëse.

Mësuesja 23-vjeçare dhe nxënësja 16-vjeçare ndodhen jashtë rrezikut për jetën.