13 C
Tirana
Friday, August 7, 2020

OKB: Shqetësuese që Shqipëria planifikon të ulë shpenzimet për shëndetësinë; Nga Covid-19, rrezik për mostrajtimin e sëmundjeve të tjera

Shqipëria, jo vetëm që ka shpenzimet më të ulëta për shëndetësinë nga gjithë shtetet e Europës Juglindore, por dhe në vitet e ardhshme planifikon...
Durrës
scattered clouds
24 ° C
24 °
24 °
57 %
2.1kmh
40 %
Fri
24 °
Sat
27 °
Sun
30 °
Mon
28 °
Tue
28 °