LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Durrës, dy persona raportohen të plagosur

51

Të shtëna me armë kanë tronditur Durrësin.

Ngjarja ndodhi në një lokal në lagjen nr.13 dhe dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë për në spital, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tyre.

Lajmi në përditësim…