Kronikë LAJME Lajmi i Fundit

Lajm i fundit/ Plagoset i riu në Tiranë, ja çfarë ka ndodhur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites pranë Liqenit Artificial, pranë ‘Rrugës së Kosovarëve’ në Tiranë.

Dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin me armë të ftohta.

Për pasojë nga kjo ngjarje ka mbetur i plagosur shtetasi E. Pelinku i cili është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore

Sipas Policisë personat janë konfliktuar me thika dhe kaçavida.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment