Lajm i fundit/Merr flakë një banesë në Tiranë

275

Një banesë në një pallat në Tiranë është përfshirë nga një zjarri pak më parë në zonën e “Rrugës së Kavajës”.

Flakët janë të mëdha dhe sipas burimeve, zjarrfikësit dhe policia kanë evakuuar banorët e pallatit.

Paraprakisht mësohet se nuk ka pasur njerëz në banesë në momentin e rënies së flakëve.