LAJM I FUNDIT/I riu kërkohej nga policia, bllokohet në banesë dhe merr peng familjarët

368

Një i ri në Vlorë po mban peng familjen e tij.

Mësohet se i riu kërkohet nga policia. Pas paralajmërimit për ndërhyrje nga forcat e rendit, i riu është bllokuar në banesë duke kërcënuar familjarët e tij.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po negocion me të riun për të dorëzuar.

Ngjarja po zhvillohet në zonën e njohur si Tregu i Orizit, teksa priten zhvillime të reja.